slovenský hungarian english český polish Kórejský ženšen
 

Diskusné fórum

Diskusné príspevky k téme:

granule

Od: Peter
Dátum: 2013-02-18 08:49:56
Predmet: granule

dobri den pan Laco prave mi dosli vzorky od vas a zaujali ma granule co ste mi poslali.Chles som sa spitat na rozdiel mezy extraktom(sirupom)a tymi granulami.ale bohuzial granule som vo vasom obchode nenasiel zdaju sa mi praktyckejsie.zaujimala by ma cena granul co ste mi poslali a ci ich vobec predavate.a este ci sa mozu tak isto uzivat dlhodobo ako extrakt dakujem velmi pekne za vzorky aj za vasu ochotu s pozdravom peter

Od: Laco
Dátum: 2013-02-21 18:20:22
Predmet: granule

Ginex Granule pripravujeme uvies? na trh ?oskoro, ich cena bude okolo 55 Euro za 30 x 1g sá?kov. Tieto granule majú 15 násobnú efektivitu absorpcie, a tak aj ?udia ktorý si doteraz nedokázali naplno uži? blahodárne ú?inky ženšenu kvôli neschopnosti ich tela absorbova? saponíni, budú môc? zaži? to, ?o mnohí ktorým to naozaj pomohlo a hovoria o tom aj na tomto Fóre. Tento výrobok je výsledkom 30 ro?ného výskumu firmy ILHWA.

"Upozorňujeme, že tu prezentované názory nevyjadrujú stanovisko firmy IQB, s.r.o. Firma IQB, s.r.o. sa zrieka akejkoľvek zodpovednosti a nenesie žiadnu zodpovednosť za súkromné názory, prezentované jednotlivými účastníkmi diskusie. Každý účastník diskusie nesie zodpovednosť za svoje tu prezentované názory sám osobne."