slovenský hungarian english český polish Kórejský ženšen
 

Diskusné fórum

Diskusné príspevky k téme:

chudnutie

Od: alex
Dátum: 2013-04-05 22:26:07
Predmet: chudnutie

dobry den, precitala som si diskusie na vsetky temy, ale mam pocit, ze som nepostrehla nikde nejake info na tuto temu...prosim vas, pocula somm, ze zensen pomaha aj na chudnutie, vraj treba pit maté caj so zensenom pred jedlom....myslite, ze by to mohla byt pravda alebo mate aj inu radu ? dakujem...a prajem vela stastia

Od: Laco
Dátum: 2013-04-24 20:03:55
Predmet: chudnutie

Ženšen je ve?mi dobrý pre chudnutie z jednoduchého dôvodu, lebo znižuje hladinu cukru v krvi, ?o má za následok to že sa v tele neodkladá to?ko tuku. Sú špeciálne diéty ktoré skúmajú glykemický index potravín (Montignac diéta a iné) a ich vplyv na priberanie. Zníženie cukru po užívaní ženšenu v krvi potvrdia aj cukrovkári. Treba skôr dba? na vyváženú stravu aby ste nemali nízku hladinu cukru v krvi a následnú nevo?nos?. Jes? by sa malo po 20-30 minútach užívania ženšenu. Užíva? ženšen sa odporú?a aspo? hodinu po jedle.

"Upozorňujeme, že tu prezentované názory nevyjadrujú stanovisko firmy IQB, s.r.o. Firma IQB, s.r.o. sa zrieka akejkoľvek zodpovednosti a nenesie žiadnu zodpovednosť za súkromné názory, prezentované jednotlivými účastníkmi diskusie. Každý účastník diskusie nesie zodpovednosť za svoje tu prezentované názory sám osobne."