slovenský hungarian english český polish Kórejský ženšen
 

Diskusné fórum

Diskusné príspevky k téme:

poruchy travenia

Od: lubka
Dátum: 2009-11-26 17:21:43
Predmet: poruchy travenia

dobry den,chcem sa opytat mam problemy s travenim,mam absolutnu nechut do jedla,pretoze potom mi byva zle,na zaludku,tazko mi travi,mam potom krce a hnacky.Uzivam lieky oprazole,pangrol 2000,mam o mesiac absolvovat kolonoskopiu,ibaze ja neviem takto fungovat,obmedzuje ma to,bojim sa nieco zjest,aj rano na lacno sa uz budim s bolestou zaludka.gastroskopiu som mala negativnu,chcem sa opytat mozem skusit brat korejsky zensen,kedy najlepsie.Naozaj chcem sa citit lepsie.dakujem za odpoved.

Od: Laco
Dátum: 2009-12-04 09:14:10
Predmet: trávenie

Bez snahy reklamy môžem poveda? že tak ?ervený ako biely extrakt napomáhajú tráveniu. Je to skúsenos? mnohých ?o majú zažívacie ?ažkosti. Takže by som ur?ite doporu?il biely extrakt pre pomoc pri trávení tu?ných jedál a ?ervený pre všetky druhy jedla. Po jedle si dáte lyži?ku extraktu do teplej vody a to vám strávi jedlo za vás. :-)

"Upozorňujeme, že tu prezentované názory nevyjadrujú stanovisko firmy IQB, s.r.o. Firma IQB, s.r.o. sa zrieka akejkoľvek zodpovednosti a nenesie žiadnu zodpovednosť za súkromné názory, prezentované jednotlivými účastníkmi diskusie. Každý účastník diskusie nesie zodpovednosť za svoje tu prezentované názory sám osobne."