slovenský hungarian english český polish Kórejský ženšen
 

Kozmetika:

Ženšenová starostlivosť o pleť

hanida : názov, podstata a pôvod mena pochádza z tisícročnej tradície orientu a tak je omnoho viac ako len rada kozmetických výrobkov. Je to filozofia ktorá zahrňuje najstaršie praveké a najvzácnejšie tajomstvá krásy.

Rada hanida je vyrobená firmou Naturando ktorá dlhé roky distribuovala pravý Kórejský ženšen firmy Il Hwa, ktorý má zvýšenú schopnosť pre vylepšenie adaptability, tonizácie a regenerácie organizmu. Kozmetiky radu Hanida prinášajú tieto vlastnosti pre oblasť starostlivosti o pleť.

Zloženie je testované z pohľadu obsahu kvalitného ženšenu, všetky zložky sú starostlivo vyberané prírodné látky, ako: Oenothera, Borragine a Argan Olej, Karitové a Avokádové maslo, Isoflavony ďateliny, Meristematický Extrakt Dubu, Ceramides, Mourera Fluviatis, Hyaluronická kyselina, Vitamíny, Prolin a Arginin.

Inšpirované prírodou a podporené vedou. Výrobky rady hanida sú bez alergénov ako deriváty ropy, zvieracie proteíny a farbivá. Výrobky sú prísne dermatologicky testované a sú skúšané takzvaným Niklovým testom.

Výrobky je možné si zakúpiť v obchode