slovenský hungarian english český polish Kórejský ženšen
 

Nová epidémia – nespavosť

Žijeme v čase stresu, spôsobenom neo kapitalistickým a feudálnym prístupom k zamestnancom alebo agresivitou, emotívnym vydieraním a zastrašovaním zo všetkých strán. Jeden z prvých efektov stresu je nespavosť a vyčerpanosť, čo spôsobuje vyčísliteľné straty aj pre zamestnávateľa vo forme zníženej pracovnej efektivity.

Je ale druhá stránka ktorá sa vyčísliť dá ťažko, a to je následok negatívnych emócií ktoré sú nechtiac ventilované v rodine. Efekt tohto je ďalekosiahly a spôsobuje okrem zlého spánku aj narušené vzťahy a nabaľovanie sa psychologických a emotívnych následkov ktoré skôr či neskôr sa odrazia aj na samotnom zdraví človeka.

V nedávnej štúdii kliniky v Kalifornii testovali 3800 ľudí na následky stresu na nadobličky. Tento výskum zistil že z 3800 ľudí len štyria mali normálne fungujúce nadobličky bez potreby prevencie.

Ženšen od firmy ILHWA prináša dokázateľný efekt na schopnosť človeka zvládať stres a depresiu ako aj emotívne náročné medziľudské situácie. Ženšeňový extrakt ako čistý výťažok koreňa pôsobí proti depresii a emotívnej nestabilite.

Umožňuje to správna forma žatvy, a spracovanie celého koreňa enzymatickou fermentáciou pod nízkym tlakom a teplotou, umožňujúce zachovať dostatok aktívnych látok pre ženšeňové výrobky. ILHWA každoročne prechádza testom kvality na rozdiel od mnohých iných výrobcov ženšeňových výrobkov v Južnej Kórei.